Svět mramoru a granitu se den ze dne pořád mění...

Tyto materiály, používané v dávné historii - především italské jako Bianco Carrara, Arabescato, Statutario, Botticino, Travertino, Perlato a mnoho dalších - si uchovávají své dějiny, své jméno a garanci již vyzkoušených materiálů z minulosti. K těmto historickým názvům jsou přidávány nové druhy a barvy každý den - díky novým lomům, které se ve světě otevírají: jedním příkladem je lom blízko Carrary znovu otevřený na podzim roku 2015 po dvaceti letech, ve kterém se začal opět těžit druh mramoru zvaný Arabescato Arni. Sledovat všechny tyto změny není jednoduché a vyžaduje vysoké znalosti trhu a produktů.

Zakladatel firmy MOVE Trading načerpal mnohaleté zkušenosti tohoto fascinujícího světa kamenů. Vlastnil lomy v Itálii a v zahraničí a zasloužil se o přivedení na trh neznámých materiálů z neznámých lomů, které jsou dneska široce ve světě používané. Zakladatel MOVE Tradingu je proto důležitým poradcem pro ty architekty a designéry, kteří chtějí dát živou podobu svým myšlenkám.

MOVE Trading nejen nakupuje finální produkty od obchodníků ale je také aktivní od prvních kroků těžby kamene v lomech až po finální kroky, které jsou potřeba a které klient vyžaduje.

Kontaktujte nás proto pro předběžnou cenu nebo schůzku a přesvědčte se, že to, co opravdu čtete, nejsou jen psaná slova...